İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sibel Yeşilmen yazdı… Dışişleri bürokratı açıklanan fındık fiyatına pek çok sevindi

Son güncelleme tarihi 7 Ağustos 2022

Sibel Yeşilmen

Geçenlerde yazmıştım. Türkiye’nin Hırvatistan”a yeni Büyükelçisi olarak atanan Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran hala gitmedi, gitmeye de niyetli görünmüyor diye. Gelen bilgiler Hırvatistan’dan Agreman geldiği yönünde oysa ki. O yazımdan sonra gider mi diye baktım. Yine gitmedi. Ama son seçimde AK Parti’den Ordu milletvekili aday adayı olan Kıran, yeniden seçimlere girmeye mi hevesli bilinmez ama, şehrine ilişkin dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Anlıyoruz ki Kıran’ın da fındık bahçeleri var. Kıran şöyle yazmış: “Bir Bir fındık üreticisi olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Orddu’muzda açıkladığı fiyat bir kez daha yüzleri güldürmüş, yürekleri şenlendirmiştir. Üreticilerimize hayırlı uğurlu olsun. Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanımız”

Yavuz Selim Kıran bugün de ki tarih 31 Temmuz, Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu Başkanının davetiyle Atlı Okçuluk Yarı Final Müsabakalarına katıldı.

Dışişleri’nden bana herhangi bir cevap gelmediği için bilemiyorum ama Kıran gerçekten de hiç Hırvatistan’a gidecekmiş gibi görünmüyor. Bakalım Hırvatistan için yeni bir isim mi arayacak Dışişleri yoksa Kıran Hırvatistan’a gidecek de boşaltacağı Dışişleri Bakan Yardımcılığı koltuğuna yeni bir isim mi?

Göreceğiz.

Mission News Theme by Compete Themes.
error: Content is protected !!
reklamstore.com, 1051544, DIRECT